AmeliaHome Dokka – Hnědé povlaky na polštáře ve velikosti 45×45*2

Potřebujete novou dekoraci do vaší obývacího pokoje a nic takového nepřichází na mysl? Pokud jste si nebyli jisti, co přesně potřebujete, AmeliaHome Dokka může být tím, co hledáte.

Specifikace produktu:

Dokka polštářové povlaky jsou skvělým doplňkem pro vaši domácnost. V balení najdete dva kusy povlaků, každý velikostí 45×45 cm.

  • Množství: 2 kusy
  • Materiál: 100% polyester
  • Barva: hnědá
  • Značka: AmeliaHome

Polštářové povlaky Dokka jsou vyrobeny z polyesteru, což znamená, že jsou velmi odolné a snadno udržovatelné. Jsou k dostání ve velikosti 45×45 cm a jsou vybaveny žakárovým štítkem a zipem pro snadné odstranění a vyprání. To umožňuje výměnu povlaků, kdykoliv budete chtít změnit vzhled vaší místnosti.

Musíte mít povlaky jako Dokka, protože vám umožní rychle a jednoduše změnit atmosféru vaší místnosti, kterou můžete přizpůsobit svému vkusu. Povlaky na polštáře jsou dobrým nápadem, pokud chcete získat moderní vzhled do vašeho pokoje s náklady, které zůstanou relativně nízké.

Dokka polštářové povlaky

Je třeba si uvědomit, že dekorování povlakem na polštáři je nejen módní, ale také velmi praktické a funkční. Dokka polštářové povlaky jsou skvělým způsobem, jak rychle a snadno změnit atmosféru vaší ložnice, obývacího pokoje nebo jakéhokoli jiného prostoru v domácnosti. Tyto povlaky mohou vytvořit docela rozdíl v dekoru, aniž byste museli utrácet velké peníze.

AmeliaHome Dokka – hnědé polštářové povlaky jsou k dispozici na nabytekted.cz. Stačí kliknout na odkaz a můžete je mít ve své místnosti již dnes!

Začněte s dekorováním svého interiéru již dnes! Neztrácejte čas a ujistěte se, že ваш nevypadá všedně a bez života. Prodejci doporučují prát při teplotě 30 stupňů Celsia, nepoužívat bělící prostředky, nežehlit a nesušit je v bubnové sušičce.

Dokka polštářové povlaky na postel