Bellatex ubrus DITA s větvičkami v šedé barvě

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. je kvalitní a odolný vůči poškození a velice dobře drží tvar. Užívejte si tak pohodlí domova.

Základní informace o Bellatex ubrusu DITA

Tento ubrus je velikosti 140 x 180 cm a hodí se tak na menší stoly. Materiál je 100% polyester s látkovým povrchem a výplní z Mikrofibr. Barva je šedá s designem větviček, což ho dělá moderním a elegantním. Ubrusy jsou perfektním doplňkem pro každou rodinnou akci i pro denní použití.

Výhody Bellatex ubrusu DITA

Největší výhodou tohoto ubrusu je jeho kvalita a odolnost. Materiál drží tvar a neprolézá, takže váš stůl zůstane vždy čistý. Bellatex ubrus DITA se navíc snadno udržuje – stačí ho vyprat v pračce při teplotě 30 stupňů Celsia. Design s větvičkami navíc osvěží každou místnost a dodá jí šmrnc.

Kde koupit Bellatex ubrus DITA

si můžete zakoupit na stránkách www.nabyteklevneji.cz. Zde si můžete vybrat z různých velikostí a designů, které budou dokonale ladit k vašemu stolu i interiéru.

Jaký stůl k Bellatex ubrusu DITA

Bellatex ubrus DITA je univerzální a hodí se k různým typům stolů. Avšak, nejlépe bude vypadat na stolících s jednoduchým designem a světlými barvami. Pokud máte tmavý stůl, tuto mohou ubrusy osvěžit a dodat mu na lehkosti.

BellaTex Ubrus DITA

BellaTex Ubrus DITA na stolu s květinami