Bílé keramické umyvadlo Sapho Blade – estetika a praktičnost pro moderní koupelny

Keramická umyvadla na desku Sapho Blade doladí interiér moderní koupelny.

Umyvadlo je vyrobeno z oboustranně barvené a glazované keramiky. Nejen, že je jejich tvar velmi stylový a nevšední, ale zároveň praktický. Díky vysoké hraně je chráněna okolní deska od vody více, než u klasických zapuštěných umyvadel.

Perfektní provedení umyvadla Sapho Blade

Umyvadlo Sapho Blade je charakteristické rovnými liniemi. Tento minimalismus mu propůjčuje jednoduchost, kterou si zákazníci oblíbili. Keramické umyvadlo je k dispozici v rozměru 65 x 40 cm, což je ideální velikost pro moderní koupelny s omezeným prostorem. Součástí umyvadla je také krycí maticová stěna, která zakryje ucpávku, aby bylo možné udržovat umyvadlo v čistotě a hygieně.

Zázemí pro instalaci baterie na umyvadle se nachází v levé části horního okraje a zabraňuje tak stékání vody přes rohy umyvadla. Nádobí je instalováno na desce pomocí speciálních závitů, pro které jsou na desce umístěny otvory o průměru 35 mm. Díky tomuto přístupu je instalace umyvadla rychlá a bezpečná.

Bílé keramické umyvadlo pro moderní koupelny

Toto keramické umyvadlo na desku Sapho Blade je dokonalé pro moderní koupelny. Design umyvadla je jednoduchý a neokázalý, což z něj dělá výborný kus pro ty, kteří vyhledávají v koupelně klidné prostředí. Kromě toho je keramické tělo umyvadla odolné proti vodě a chemikáliím, což zajišťuje dlouhou životnost.

„Bílé keramické umyvadlo Sapho Blade je pro mě tím pravým výběrem do mé moderní koupelny. Je to vynikající kus pro ty, kteří chtějí minimalismus a zároveň moderní design,“ říká Jana Nováková, klientka společnosti NabytekProZivot.cz.

Zákaznická podpora a návratová politika

Klienti si mohou být jisti, že keramické umyvadlo na desku Sapho Blade bude bezvadně fungovat a vydrží po mnoho let. Pro zákazníky firmy NabytekProZivot.cz je navíc k dispozici kompletní balík podpory od výběru produktů, instalace až po údržbu a opravy. Navíc mají zákazníci možnost vrátit zboží, pokud by si to přáli.

Zajímá vás toto bílé keramické umyvadlo Sapho Blade a chcete se dozvědět více? Navštivte stránku www.nabytekprozivot.cz a obejděte si širokou škálu moderního nábytku pro váš domov z pohodlí svého domova!

Keramické umyvadlo Sapho Blade

Bílé keramické umyvadlo Sapho Blade je nepostradatelným kouskem pro moderní koupelny. Klienti si mohou být jisti, že jejich koupelna bude vypadat stylově a moderně.