Designový konferenční stolek Xora v bílém lesku s kovem a kompozitním dřevem


Konferenční stolek Xora

Vyřeší staré problémy

S tímto konferenčním stolkem od značky XORA budete bydlet moderně! Designový nábytek do obývacího pokoje zaujme elegantně zaoblenými rohy a čistou bílou ve vysokém lesku. To nejlepší se však skrývá uvnitř. Výškově nastavitelná deska vyřeší starý známý problém: pro občerstvení, TV program nebo knížku se už nebudete muset shýbat.

Praktický úložný prostor

A pak je tu ještě jedna výhoda: praktický úložný prostor. Váš nový konferenční stolek s rozměry cca 115 x 45-71 x 60 cm (Š x V x H) nabízí dostatek místa pro různé věci.

Moderní design pro Váš obývák

Tento konferenční stolek od značky Xora je typu 15B-S067 v bílé vysokém lesku. Je vyroben z MDF, vrch má výškově nastavitelnou desku a nabízí také praktický úložný prostor. Rozměry jsou 115/60/45-71 cm (D/Š/V). S touto krásnou kouskem nábytku nebudete muset nic obětovat – být moderní neznamená být nepraktický. Nechte vstoupit design do svého obýváku!

Zde si jej můžete zakoupit!

Konferenční stolek Xora

Údržba nábytku

Při údržbě tohoto konferenčního stolu se vyvarujte silným abrazivním prostředkům či houbám, které by mohly povrch poškrábat. Stačí pouze vlhký hadřík a mírné čistidlo, které snadno odstraní nečistoty a zanechá plochu čistou a lesklou.