Dřez Blanco Metra 6 S s designovou šedou skálou 518877


Popis výrobku

je granitový jednodřez s odkapávačem v barvě šedá skála. Vhodný je pro montáž na pracovní desku o rozměru 100×50 cm a hloubkou 19 cm. Dřez je navržen pro montáž do skříňky o šířce 60 cm.

Vlastnosti

  • Barva: Šedá skála
  • Typ: Granitový jednodřez s odkapávačem
  • Montáž: Na pracovní desku o rozměru 100×50 cm a hloubkou 19 cm
  • Montáž do skříňky: Šířka 60 cm

Výhody

je vynikající volbou pro každou kuchyň. Granitový materiál je odolný vůči poškrábání a zažírání. Díky odkapávači využijete dřez naplno a nebudete mít problém s odváděním vody. Díky modernímu designu bude vypadat dřez skvěle v každé kuchyni. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost.

Použití v praxi

lze snadno a rychle namontovat na pracovní desku. Jeho osvědčený design garantuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Pokud sháníte moderní a odolný dřez, určitě si vyberte tento model. Využijete ho naplno a budete s ním spokojení.

Dřez Blanco Metra 6 S s designovou šedou skálou 518877

Montážní návod

se snadno montuje na pracovní desku o rozměru 100×50 cm a hloubkou 19 cm. Při výběru skříňky se zaměřte na šířku 60 cm. Montáž dřezu do pracovní desky je snadná a rychlá. Stačí dřez umístit do výřezu a zajistit ho s pomocí přiložených šroubů.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a moderní dřez pro vaši kuchyni, je pro vás tou nejlepší volbou. Jeho krásný design padne do každé kuchyně a vy si ho zamilujete. Odkapávač, kvalitní materiály a odolnost vůči poškrábání a zažírání jsou dalšími velkými výhodami tohoto dřezu. Už se nemusíte bát, že by se vám dřez brzy zničil. Vyberte si dřez, který splňuje vše, co od něj očekáváte. Vyberte si .

Více informací o dřezu Blanco Metra 6 S s designovou šedou skálou 518877 naleznete zde.