Dub „Styl a praktičnost v jednom: Představujeme šatní skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem


Dub – ideální materiál na nábytek

Dub je přírodní dřevo, které se pro svou pevnost a vysokou odolnost proti vlhkosti používá na výrobu kvalitního a trvanlivého nábytku. Dubové dřevo charakterizuje jemná struktura s výraznými letokruhy, které jsou příznačné pro zimní a letní dřevo. Dubové nábytek má v každé místnosti neopakovatelný styl.

Představujeme šatní skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem

Šatní skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem je moderní a praktický nábytek, který se hodí do každé ložnice. Skříň má kvalitní zpracování a je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek o síle 16-18 mm, což zajišťuje pevnost a trvanlivost.

Moderní šatní skříň

Šatní skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem je moderní, elegantní a prostorná. Její design vás okouzlí na první pohled a vyhoví vašim nárokům na kvalitní, praktický a stylový nábytek. Kromě své krásy vám skříň nabídne velké úložné prostory a zrcadlové dveře, které vám usnadní každodenní oblékání.

Korpus v dekoru: dub sonoma

Dub sonoma je moderní a oblíbený dekor, který se perfektně hodí k dřevu v přírodních barvách, jako je právě dub. Skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, proto bude sloužit mnoho let a bude vždy vypadat jako nová.

Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2

Díky praktickému vnitřnímu uspořádání nabízí šatní skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem dostatek úložného prostoru. Vnitřek skříně byl navržen s ohledem na vaše potřeby a usnadní vám ukládání i vyhledávání vašeho oblečení.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Šatní skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem má rozměry 120x216x60 cm, což znamená, že nabídne dostatek prostoru pro vaše oblečení a doplňky.

Materiál

Skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem je vyrobena z DTDL (laminované dřevotříska) desek, které jsou tradiční velké desky na bázi dřeva s povrchovou úpravou impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem nevyžaduje zvláštní péči. Pro běžné čištění použijte k dispozici dostupné prostředky pro údržbu nábytku a postupujte dle návodu k použití. Pokud máte pocit, že se spoje uvolňují, dotažte je.

Montáž

Skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem je dodávána v demontáži, ale montáž je velmi jednoduchá a můžete ji udělat sami. Součástí dodávky jsou všechny potřebné kování a návod k montáži.

Za skvělou cenu můžete mít šatní skříň Carlos 120 se zrcadlem a sonomou dubem, která vám nabídne prostor, praktičnost a krásný design. Objednat si ji můžete na SkvelýNábytek.cz.