Estella Renforcé: Pruhované modro-šedé povlečení 200×200 cm

Moderní a nadčasové pruhované povlečení v modro-šedé barvě je vyrobeno z bavlny renforcé, která je špičkou v bavlněném textilu. Je jemnější, hebčí a příjemnější na dotek, navíc má zvýšené absorpční vlastnosti, odvádí vlhkost, je odolnější vůči otěru a má delší živostnost.

Nadčasový design

Právě díky těmto vlastnostem se můžete těšit z velmi dobře udržovaného a kvalitního povlečení, které si zachovává svůj půvab i po mnoha praních. Estella Renforcé povlečení má také velmi zajímavý design, který je nadčasový a bude se hodit do každého interiéru. Také proto, že jsou vždy k dispozici nové a zajímavé barvy a vzory v různých velikostech.

Jednoduchá údržba

Estella Renforcé se snadno udržuje, lze jej prát v pračce a sušit v běžné sušičce. Povlečení má kvalitní, pevné švy, takže drží tvar i po mnoha praních. Povlečení s rozměry 200×200 cm vždy velmi zkrášlí váš ložnice a zpříjemní vám noc.

Estella Renforcé povlečení

Pohodlí a kvalita

Základem kvalitního a pohodlného spaní jsou příjemné materiály. A právě Estella Renforcé splňuje všechny nároky na kvalitní bavlněné povlečení. Bavlna renforcé vyniká svou jemností a hebkostí, takže si povlečení můžete zamilovat již při prvním použití. Navíc se jedná o materiál, který je vhodný na každé období, takže se nemusíte bát, že vám bude v létě příliš horko a v zimě naopak budete mrznout.

Najdete tento výrobek a mnoho dalších zajímavých tovarů na www.naradi-cz.cz

Estella Renforcé povlečení v bílo-šedé barvě