Inovativní rozkládací šedá pohovka s dřevěnou podnoží: Splitback Mixed Dance Grey od značky Innovation


Pohodlná, elegantní a funkční

Tato rozkládací pohovka s dřevěnou podnoží od inovativní nábytkářské značky Innovation učiní váš interiér modernější i elegantnější současně. Ale co víc, dopřejete vám relaxaci hned v několika polohách. Pohovka je rozkládací – hravě a během pár vteřin ji proměníte v lůžko na příležitostné spaní nebo ještě větší lenošení.

Tvůrci a design

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design. A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Výhody a záruka

Tato inovativní rozkládací šedá pohovka je nejen pohodlná, moderní a funkční, ale také garantuje 5 let záruky. Můžete se tak těšit na skvělé spaní a odpočinek bez jakýchkoli obav.

Rozmkádací pohovka v detailu

Rozkládací pohovka Splitback Mixed Dance Grey

Nákup

Pokud vás tato inovativní rozkládací pohovka zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách https://www.sidonia.cz/produkt/seda-rozkladaci-pohovka-s-drevenou-podnozi-innovation-splitback-mixed-dance-grey.