Jídelní židle Kave Home Alsie s hnědým jilmovým rámem a ratanovým sedákem


Jídelní židle Kave Home Alsie

je moderním provedením vintážového stylu, který upoutá každého milovníka originálního designu. Dřevěný materiál židle je pečlivě propracovaný, což dává možnost svědčit tuto židli jako vynikající vybavení náročného zákazníka.

Pohodlný ratanový sedák je dalším z detailů, který dokáže okouzlit každého návštěvníka jídelny. V kombinaci s dřevěnou podnoží z masivního jilmového dřeva, která poskytuje stabilitu, je Alsie dokonalá židle pro stylově zařízenou místnost.

Výjimečnost designu jídelní židle

Alsie je židlí, která díky jedinečné kombinaci materiálů nabízí vynikající vlastnosti estetiky a designu. Dřevěné překřížení na opěradle dává možnost ponouknout kreativní mysl k nevšedním a jedinečným kombinacím s jiným nábytkem a dekoracemi.

Ratanový sedák je pro i náročné klienty to pravé vyznání stylu a vkusu. Kromě toho nabízí pohodlí po mnoho hodin sezení a snadnou údržbu, jak je doporučeno v ubrousku: „K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vytřít ihned do sucha.“

Ideální pro jídelny

V každé jídelně má Kave Home Alsie svoje nezastupitelné místo. Retro styl totiž nikdy nevychází z módy. Je třeba dodat, že tato židle se dá i s elegancí kombinovat s moderním a minimalistickým interiérem a dokonale se hodí i pro netradiční konstrukce z jiných materiálů.

Jídelní židle Kave Home Alsie

Pro všechny milovníky kreativity a funkčnosti, židle Kave Home Alsie je tou správnou volbou. Pro čtyři nebo pět židlí totoho designu nabízejí dojemné a moderní řešení pro celou jídelnu a vytvoří ze vašeho domova opravdový domov splňující vaše představy. Přesvědčte se sami na stránce https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/hneda-jilmova-jidelni-zidle-kave-home-alsie-s-ratanovym-sedakem o tom, že se toto tvrzení nedá zpochybnit.