Keramický obal na květináč o velikosti 28/28/25 cm

Keramický obal na květináč může být skvělým doplňkem do každé domácnosti. Pokud chcete, aby vaše rostliny vypadaly skvěle a zároveň chcete mít stylový doplněk v obývacím pokoji nebo na terase, je tento obal na květináč určen právě pro vás. Keramika je ideálním materiálem, který je velmi odolný, pevný a zároveň elegantní.

OBAL NA KVĚTINÁČ, keramika, 28/28/25 cm – PERLA – BÍLÁ, 28 CM

Keramický obal na květináč, který měří 28/28/25 cm, se hodí k rostlinám menšího a středního vzrůstu. Vyrábí se v čistě bílé barvě, která vypadá velmi elegantně a zároveň neutrálně, takže se tento obal hodí do různých typů interiérů.

Perla je název tohoto keramického obalu na květináč, který je ozdoben kruhovými detaily. Tyto detaily dodávají obalu na květináč eleganci a vyrábí se pomocí technologie ražení.

Keramický obal na květináč PERLA - BÍLÁ

Tento obal na květináč se hodí k různým druhům rostlin. Pokud chcete, aby celkový obrázek vypadal stylově, můžete si obal na květináč sladit s dekoračními doplňky, které budete mít v okolí. Například s polštářky, záclonami nebo polštáři na sedací soupravy.

Keramický obal na květináč se hodí nejen do bytu, ale můžete ho umístit také na terasu nebo balkon. Keramika je vhodná pro všechny venkovní prostory, protože je odolná vůči povětrnostním podmínkám a zároveň neuvadne tak snadno jako jiné rostlinné materiály.

PERLA - BÍLÁ keramický obal na květináč

Výhodou keramického obalu na květináč je také to, že se snadno udržuje. Stačí ho otírat vlhkým hadříkem, aby zůstal čistý a elegantní. V interiéru je tato keramika velice oblíbená pro svůj luxusní vzhled, v exteriéru naopak pro svou pevnost a odolnost.

Pokud vás zaujal tento keramický obal na květináč, můžete si ho zakoupit na webu www.interierio.cz. Vyberte si z mnoha různých možností, které vám tento eshop nabízí, a zúročte výhody, které takovýto keramický obal na květináč nabízí.