Konferenční stolek ANDREA v bílém provedení z MDF plátů

Konferenční stolek ANDREA je vyroben z laminované MDF desky, která je známá svou vysokou pevností a odolností. Díky tomu je stolek odolný proti poškození, kterému by mohly být vystaveny jiné druhy stolů.

Stolek ANDREA je nejen praktický, ale i elegantní a hodí se tedy do každého moderního interiéru. Vzhled stolku doplňuje krásná bílá barva, která udělá z vašeho pokoje velmi příjemné a svěží místo pro setkání.

Navíc, pokud máte rádi pořádek, bude se vám líbit fakt, že tento konferenční stolek má praktickou spodní odkládací poličku, kterou můžete využít pro drobnosti, jako jsou třeba dokumenty nebo další věci, které potřebujete mít neustále po ruce.

Úsporná velikost na úkor nosnosti

Velikost stolku je kolem 110 centimetrů na délku a 60 centimetrů na šířku. Výšku nad zemí má pak 52 centimetrů. Osvědčil se tak na menší plochy, kde si může zachovat svou funkčnost i stylovost.

Další výhodou stolku je jeho nosnost. Dokáže unést hmotnost až 20 kilogramů, což je velmi pěkné číslo. To znamená, že si na něj můžete bez starosti postavit například televizi, monitor, nebo nejrůznější dekorační doplňky.

Zkrátka, ať už chcete na stolek položit cokoliv, nemusíte se bát, že by se příliš pokřivil nebo dokonce rozbil.

Moderní design pro každého

Vzhled stolku je také důležitý, protože se má hodit do každého interiéru. Konferenční stolek ANDREA v bílé barvě je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi jednoduchý moderní styl. Jeho čisté linie a minimalistický design dokážou do vašeho pokoje přinést novou energii.

Navíc design stolku není příliš originální, takže se hodí pro každého. Jestliže vám vadí výrazné a zajímavé kusy nábytku, které upoutají pozornost, můžete mít jistotu, že Konferenční stolek ANDREA se tomuto trendu nevěnuje.

Naopak, této vlastnosti využijí ti, kteří hledají něco prostšího a určitě nechtějí svou místnost přetížit.

Kde stůl zakoupit

Pokud vás tento konferenční stolek zaujal, dnes máte výhodu, že si ho můžete zakoupit online na stránkách nabytekprehledne.cz.

Na této stránce najdete konferenční stolek ANDREA v bílé barvě, ale pokud byste si přáli jinou barvu, budete mít z čeho vybírat. Nabídka stolku je totiž velmi bohatá a můžete si ho pořídit také v jiných moderních barvách.

Pojďte si splnit svůj sen o skvělém konferenčním stolečku a objednejte si ho s rychlým doručením přímo k vám domů.

Ilustrační obrázek konferenčního stolu

Nyní si užijte svůj nový Konferenční stolek ANDREA, který se stane klíčovým prvkem vašeho interiéru.