Moderní textil s pískovými barvami: nová kolekce Cantus SEDACÍ SOUPRAVA


Nová kolekce Cantus SEDACÍ SOUPRAVA SEDACÍ SOUPRAVA, textil, pískové barvy

Moderní design se stále vyvíjí a změny jsou neustálé. V dnešní době lidé hledají komfort spojený s kvalitou a krásným vzhledem. Proto jsme vytvořili novou kolekci sedací soupravy Cantus, která plně vyhovuje těmto požadavkům.

3-SEDÁK, TYP: 3032M

Prvním produktem z této kolekce, na který se podíváme, je 3-sedák typu 3032M. Tento kus nábytku je postaven na základě moderního designu, který splňuje nejvyšší standardy pohodlí.

sedací souprava

Tento 3-sedák má kromě moderního designu také čalouněná záda, což zaručuje ještě větší pohodlí. Jeho potah je vyroben z kvalitní textilie v pískové barvě, která dodává celé sedací soupravě elegantní vzhled.

Chcete si zakoupit tuto moderní sedací soupravu? Navštivte naši stránku a objednejte ji zde: Cantus Sedací souprava – textil, pískové barvy.

ČALOUNĚNÁ ZÁDA

Čalouněná záda jsou pro moderní nábytek stále důležitější. Nejenže dodávají nábytku na atraktivitě, ale také zvyšují jeho pohodlí.

čalouněná záda

Když čalouníte záda, chráníte je také zevnitř. Toto výhodnější řešení vám umožní vyměnit si potah nábytku, jakmile se opotřebí, místo abyste museli kupovat zcela novou sedací soupravu.

POTAH: DELUXE SAHARA 170,PG:D

Také potah hraje velkou roli v moderním nábytku. V naší nové kolekci Cantus jsme použili kvalitní textilní materiál s názvem Deluxe Sahara 170,PG:D, který je dostupný v pískové barvě.

textil

Tento materiál je vysoce odolný vůči opotřebení a snadno se udržuje v čistotě. Kromě toho má také velmi příjemný materiál, který vás nikdy nezklame svým pohodlím.

Cantus Sedací souprava – textil, pískové barvy – 3-sedák, typ: 3032M – Čalouněná záda – Potah:Deluxe Sahara 170,PG:D je tak ideální pro každou domácnost, která touží po moderním designu, komfortu a kvalitě.

Neberte v úvahu průměrný nábytek. Investujte do kvalitního a moderního nábytku, který vám bude sloužit dlouho. Navštivte naši stránku a nakupujte kvalitní nábytek za výhodnou cenu.