Nová šatní skříň s velkým zrcadlem od KONSIMO – Ines

Vizuální dojem rozhoduje o tom, jak se cítíme ve svém prostředí a jak je nám příjemné v něm pobývat. Když si představíme takovou typickou situaci, kdy právě stojíme před šatní skříní, tak se nedá nevzpomenout na věčný problém s tím, že se v ní prostě nikdy nenajde to, co právě hledáme. Když k tomu připočteme malého prostoru v bytech a domech, které si dnes stavíme nebo kupujeme, tak je dobře zřejmé, že potřebujeme milníkovou změnu. Jednou z takových změn může být právě nová šatní skříň od KONSIMO s velkým zrcadlem – Ines.

Prostorná šatní skříň ze sériového nábytku Ines v barevné kombinaci dub artisan a černý mat.

Tato šatní skříň je prakticky navržena tak, aby byla univerzální a aby se přizpůsobila většině stylů a exemplářů interiérů. Kromě toho, že sahá vysoko a nabízí dostatečný prostor pro úložné účely, tak její design je zajímavý a sedí jak do moderních, tak do klasických bytových prostorů.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o sériový nábytek, který má tu výhodu, že je cenově dostupnější a rychleji dostupný, než kdybychom si nechávali nábytek dělat na míru. Protože je ale vyráběna ze kvalitních materiálů, je jistě zaručeno, že má určitou životnost a bude vám sloužit dlouho.

Za dveřmi skříně se ukrývá 9 polic, 2 šuplíky a 2 šatní tyče. To je dostatečný prostor na to, abyste skříně využívali jako úložiště pro oblečení, obuv, košile a jiné kousky, které vám v bytech a domech vyskakují ze všech možných skulin. Díky dostatku místa se vám konečně podaří učinit pořádek ve vaší domácnosti a vytvořit si nějvíc uklizené a estetické prostředí, jaké jste si kdy dokázali představit.

Dominantou skříně je velké zrcadlo na dveřích skříně.

Jednou z těch věcí, které dodávají do šatní skříně něco navíc je určitě velké zrcadlo na dveřích skříně. To je ideální pro to, abyste si mohli prohlédnout svůj outfit, nebo si rovnou něco zkoušeli a porovnávali to, co se vám bude líbit nejvíc. Zrcadlo zároveň může místnost opticky zvětšit a osvěžit vzhled šatny.

Materiál těla je dřevotříska 16 mm

Materiál police je dřevotřísková deska 16 mm

Základní materiál je dřevotříska 32 mm

Přední materiál je dřevotříska 16 mm / zrcadlo

Přestože si na této skříni na dřevotřísce asi tolik pochvalu nezískáme, nesmíme přehlédnout fakt, že se jedná o materiál, který se osvědčil na většině nábytků. V kombinaci s moderní technologií a kvalitním zpracováním se tak nabízí nábytek, který má navíc hezký design a dovede do vašeho bytu uhattnout vlnu přirozenosti. Skříň je k dostání v barvách dub artisan a černý mat, takže si můžete samozřejmě vybrat takovou, která se bude hodit do vaší domácnosti nejvíce.

Rozměr: 180 x 215 x 60 cm

Barva: dub artisan/černý mat

Vzhledem k tomu, že se jedná o kvalitní sériový nábytek, který má navrch i slušnou životnost, tak je tato skříň skvělou volbou pro všechny, kteří by rádi měli prkennou bednu, která jim poslouží dlouhá léta. Navíc díky praktickým využitelným prostorům a velkému zrcadlu na dveřích skříně získáte praktický i estetický efekt zároveň. Pokud byste si tedy chtěli pořídit novou šatní skříň, tak vám doporučujeme zvážit tuto novinku od KONSIMO s velkým zrcadlem – Ines.

Nová šatní skříň s velkým zrcadlem od KONSIMO - Ines
Nová šatní skříň s velkým zrcadlem od KONSIMO - Ines