Nový designový konferenční stolek XAVIER v kombinaci světlého dubu a černé

Dřevěný konferenční stolek Xavier je novým designovým kouskem na českém trhu. Je vysoký 55cm, široký 60cm a dlouhý 120cm. Jeho hlavní deska stolu je nerozkládací a má plochu o rozměrech 120 × 60 cm. Kromě toho je stolek vybaven přídavnou policí pod deskou stolu, což je vhodné pro uložení různých doplňků. Regál je tištěn z kvalitní dřevotřískové desky a dokončen s hrany z masivu, což zvyšuje odolnost nábytku.

Konferenční stolek Xavier je model určený k uspořádání obývacího pokoje v průmyslovém designu.

Materiál Konferenčního stolku Xavier

Deska je vyrobena z kvalitní dýhované desky a hranatá z masivu dřeva, což má za cíl zvýšit odolnost nábytku. Stabilní nohy stolu jsou z černé práškové oceli a mají tvar obrovských písmen X. Takový model poskytuje stabilitu tomuto konferenčnímu stolku.

„Konferenční stolek Xavier má kombinaci světlého dubu a černé, která se hodí do interiéru s průmyslovým designem. Jeho rozměry jsou 120 × 60 cm, výška 55 cm a nohy jsou vyrobeny z kvalitní černé práškově lakované oceli.“

Úžasná výroba Konferenčního stolku Xavier

Stůl je velmi pečlivě vyroben. Deska stolu je vyrobena z kvalitní dýhované desky a hrany jsou ze solídího dřeva, což zvyšuje odolnost nábytku včetně proti mechanickému poškození, abrasi a znečištění. Takové kroky zajišťují, že konferenční stůl bude ve vaší místnosti velmi dlouho.

Konferenční stolek Xavier je nejen vkusný, ale je také velmi trvanlivý.

Chcete si objednat konferenční stůl Xavier?

Závěrečné myšlenky

Zvolit si správný konferenční stůl do vaší místnosti může být složitý proces. Ale konferenční stůl Xavier je to pravé řešení pro vás. S jeho světlou dřevěnou deskou a černými nohami, máte v ruce designovou špičku.

„Konferenční stolek Xavier je dokonalý nábytek pro vaši místnost. Skvělý vzhled a trvanlivost zajistí, že bude stál mnoho let a mnoho hostů si na něm užije spoustu zábavy.“

Konferenční stolek Xavier

Objednejte si konferenční stůl Xavier ihned!