Rozkvetlá výšivka: Dekorační polštář KARE Design Embroidery Blossom 50x50cm


Rozkvetlá výšivka: Dekorační polštář KARE Design Embroidery Blossom

Polštář, který potěší každou romanticky laděnou dívku a ženu

Dekorační polštář Embroidery Blossom 50x50cm je nádherný kus textilního dekoru, který dodá každému interiéru nejen krásu, ale také útulnost. Růžový potah je vyrobený z polyesteru a je opatřen rozvernými střapci, které navozují pocit jemnosti a lehkosti. Kromě toho však skvěle ladí také s květinovým motivem, který zdobí jakýkoliv moderní či stylový interiér.

Výšivkový vzor, který vynikne na první pohled, je dalším skvělým prvkem, který tento dekorační polštář tak výjimečným. Květiny na polštáři jsou vystouplé, čímž dodávají dokonalý efekt, kterým se toto dekorativní zboží vymyká z řady podobných produktů.

V případě potřeby si můžete snadno a rychle sundat potah z polštáře. Je opatřený praktickým zipem, díky kterému můžete polštář snadno a rychle umýt. Pokud tedy potřebujete produkt, který bude nejen krásný, ale také praktický, tak je bezpochyby tento dekorační polštář od značky KARE Design tou správnou volbou.

Přizpůsobte si interiér podle svého vkusu

Pěkný dekor pro váš byt je snadno dosažitelný díky produktům značky KARE Design. Pokud vás tento dekorační polštář zaujal, můžete být rádi, že to není jediný kus z této série, kterou si můžete pořídit. V nabídce jsou i další dekorační výrobky, které budou dokonale ladit s tímto polštářem, jako jsou dekorační polštáře s jinými motivy, dekorační předměty, lampy a další.

Ať už se vám líbí moderní interiéry nebo stylové místnosti, nabídka značky KARE Design je stvořená pro každého, kdo chce mít svůj domov dokonale zařízený. Vyberte si nejkrásnější okrasné polštáře, předměty nebo dekorace pro váš byt a nechte jej zářit skvělými detaily.

Pokud vás tento dekorativní polštář zaujal, můžete si jej objednat z e-shopu Crosta.cz, a to přímo z tohoto odkazu: Dekorační polštář KARE Design Embroidery Blossom 50x50cm.