Šedá kožešina z mongolské ovce: exkluzivní kousek od House Nordic


Šedá kožešina z mongolské ovce

Exkluzivní kousek od House Nordic Kožešiny

Neodmyslitelná součást severského scandi. Tento minimalistický styl se již nějakou dobu pohybuje na předních příčkách nejoblíbenějších stylů bydlení. Pokud byste si také rádi dopřáli kousek severské atmosféry, můžeme vám vřele doporučit šedou kožešinu z mongolské ovce od značky House Nordic.

Pravou ovčí kožešinu od značky House Nordic využijete jako hřejivou podložku na podlaze nebo podsedák na židli či křesle. A pokud ji zrovna nebudete aktivně využívat, nechte ji klidně pohozenou na posteli ♥.

Kožešina od značky House Nordic

Jakou má kožešina kvalitu?

Šedá kožešina z mongolské ovce od značky House Nordic je vyrobena z pravého ovčího kožichu. Je to luxusní materiál, který se vyznačuje nejen svojí jemností, ale také hřejivostí a měkkostí. Kožešina je velmi kvalitní, a to díky tomu, že je šetrně ošetřována a zpracována.

Detail kožešiny House Nordic

Jak s kožešinou zacházet?

Abyste si mohli kožešinu co nejdéle užívat, je nutné ji pravidelně udržovat. Pokud se na ni dostanou drobné nečistoty, stačí ji otřít suchým utěrkem. Pokud je nečistota větší, můžete kožešinu umýt velmi jemným šamponem a vlažnou vodou. Následně ji musíte pečlivě vysušit, nejlépe na vzduchu. Důležité je, aby kožešina nebyla vystavena přímému slunečnímu světlu, ale také aby nebyla umístěna nad topením. To by mohlo způsobit poškození vláken.

Kožešina na židli House Nordic

Kam kožešinu umístit?

Místo, na kterém bude kožešina vynikat, závisí na vašem vkusu a potřebách. Pokud máte doma velkou a nevyužívanou podlahu, můžete na ni položit kožešinu jako podložku. Tuto možnost oceníte zejména v chladnějších měsících. Pokud máte v obývacím pokoji křeslo nebo židli, můžete na ně umístit kožešinu jako podsedák.
Kožešina se také skvěle hodí jako dekorace na postel. Pokud máte ložnici v severském stylu, bude kožešina rozhodně působit velmi elegantně.

Všechny nejnovější a nejpřitažlivější exkluzivní produkty značky House Nordic Kožešiny jsou k dostání na stránkách nabytekted.cz.