Šedý koberec Nova o rozměru 170×120 cm od značky Asiatic Carpets

Pokud stále váháte nad výběrem toho pravého materiálu při výběru koberce, s polypropylenovými vlákny rozhodně nešlápnete vedle. Nejen, že poskytnou na našlápnutí jemný a měkký povrch, zároveň jsou odolné a snadno se udržují.

Tento rustikální fešák od značky Asiatic Carpets mimo již zmíněné funkční vlastnosti navíc zapůsobí v interiéru i esteticky.

Proč volit polypropylen

Polypropylen je skvělý materiál do koberců. Jedná se o syntetickou vláknu, která jsou vyrobená ze zpracování plynu. To znamená, že i když se jedná o syntetický materiál, není podobným obrovským zdrojem pro globalní oteplování – což je v současné době velmi důležité.

Díky tomu, že se jedná o syntetické vlákno, koberce z polypropylenu jsou odolné vůči vlhkosti a nejsou náchylné k rozpadání, rozpadání a moltování. Kromě toho jsou koberce z polypropylenu extrémně odolné vůči poškrábání, což je ideální pro vyšší frekvenci nohou a provozu zvířat.

Rustikální design

Když už jste se rozhodli pro polypropylenový koberec, je důležité vybrat si takový, který bude padnout do vaší místnosti – nejen po funkční stránce, ale i po stylistické.

Tento šedý koberec od značky Asiatic Carpets vynikne nejen díky své funkčnosti, ale i díky svému rustikálnímu designu. Tento koberec nabízí kombinaci jasných a tmavších šedých tónů, které splňují každý vkus. Proto se tento koberec hodí jak do moderního interiéru, tak i do interiéru v tradičním stylu.

Takže, hledáte-li hezký a kvalitní koberec pro svůj domov, soudě z našeho popisu, šedý koberec Nova od značky Asiatic Carpets se svými rozměry 170×120 cm by mohl být skvělou volbou. Pokud vás zajímá více informací, klikněte na následující odkaz:

https://www.atcomplet.cz/produkt/sedy-koberec-170m120-cm-nova-asiatic-carpets

Koberec Nova

Užijte si svůj nový koberec a těšíme se na vaše názory!