Univerzální koberec Margot Triangle v šedé barvě, rozměr 120 x 170 cm


Krása a praktičnost v jednom

Procházejte se doma jako po obláčku. Dejte svým nožkám pocit tepla, jistoty a nekončící pohody s univerzálním kobercem Margot Triangle od značky Universal. Tento praktický kus nábytku vám zajistí tepelnou i zvukovou izolaci a od podlahy se nebude plížit lezavá zima.

Doplněk do interiéru

Krásné a pestrobarevné koberce od značky Universal nejen hravě plní svou praktickou funkci, ale také jsou skvělými doplňky do interiéru. Zkuste tento kousek zakomponovat například do obývacího pokoje – hned uvidíte, jak této společenské místnosti dodá novou dávku energie a radosti ♥.

Šedá barva pro nadčasovost

Výběr správné barvy koberce je klíčový pro jeho sladění s celkovým designem interiéru. Šedá barva je pro svou nadčasovost a všeobecně oblíbenost výbornou volbou. Univerzální koberec Margot Triangle v šedé barvě je navíc možné skvěle zkombinovat se světlejšími i tmavšími odstíny.

Výjimečnost trojúhelníkového vzoru

Trojúhelníkový vzor, kterým je tento koberec dekorován, mu dodává výjimečnost, a to nejen pro oko, ale i pro chodidla. Procházet se po takovém koberci je opravdový zážitek.

Univerzální koberec Margot Triangle v šedé barvě

Doporučení pro udržování

Abyste si svůj koberec užili v plné kráse co nejdéle, doporučuje se ho pravidelně vysávat a odstraňovat z něj prach a nečistoty. Pokud vám o něj náhodou něco polije, rychle se snažte tekutinu vysát a následně koberec vyčistit. Univerzální koberec Margot Triangle lze čistit i mokrým způsobem, ale vždy je třeba dodržovat přiložené návody na péči.

Zakoupit online na Srovnavacnabytku.cz

Pokud vás tento koberec zaujal, můžete si ho snadno a rychle objednat online na Srovnavacnabytku.cz. Nemusíte se tedy po odbavení shánět po kamenném obchodě – vše můžete vyřídit z pohodlí domova. Ať už si ho nakonec pořídíte kamkoliv, určitě nebudete litovat. Univerzální koberec Margot Triangle v šedé barvě je prostě univerzální!

Univerzální koberec Margot Triangle v šedé barvě

Koupit na Srovnavacnabytku.cz