Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K – Recenze a specifikace


Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K

O produktu

Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K je páková podomítková baterie určená pro vanové koupelny. Baterie je vyrobena v chromovém provedení, což není jen elegantní, ale také velmi odolné proti znečištění a poškrábání.

Specifikace

  • Barva: chrom
  • Kategorie vody: studená, mírně teplá, teplá
  • Materiál: mosaz s chromovým povrchem
  • Rozměry: výška 190 mm, šířka 222 mm
  • Pohon: pákový

Výhody vanové baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K

Nízká cena a zároveň vysoká kvalita je hlavní předností této vanové baterie. Díky pákovému pohonu je ovládání baterie velmi jednoduché a snadné. Díky chromovému povrchu je tato baterie také velmi odolná proti poškrábání a jinému poškození.

Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K je velmi praktická díky svému přepínači, který vám umožní snadno přepínat mezi studenou a teplou vodou. Tato funkce je velmi užitečná při koupání v vaně, protože umožní snadno změnu teploty vody podle potřeby.

Nevýhody vanové baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K

Bohužel této vanové baterii lze vytknout méně sériově vyráběný design a menší výběr barevných variant.

Závěr

Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K je velmi kvalitní a užitečná baterie, která vám umožní snadné a pohodlné použití vanové koupelny. Navíc je velmi výhodně cenově dostupná a kromě méně inovativního designu tuto vanovou baterii lze doporučit všem těm, kteří hledají kvalitní vanovou baterii za příznivou cenu.

Kupte si vanovou baterii RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO186K na stránkách kupsinabytek.cz za skvělou cenu ještě dnes!